KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314389
nr 1431 4389
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, stuga, England. Olja på duk, 24x37cm, yttermått inklusive ram: 44x58cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:46:27
15/11 19:38:03